поиск услуг по запросу "Юридична Фірма "

0
Ритуальна фірма Вічність

www.olx.ua Шепетовка

Надаємо послуги у прибирання могил та догляд за ними більше дет. за тел

14.11|21:22

0
Доставка щебня самоскиами. Фірма. Різні кубатури. ЩЕБІНЬ.

www.olx.ua Львов

Добрий день. Пропонуємо доставку ЩЕБНЯ та ПІСКУ для будівництва. Доставка самосвалами різної кубатури. В наявності є машини від 5 до 30 кубів. Ціни найкращі. Телефонуйте: проконсультуємо, продумаємо звідки і який ЩЕБІНЬ або ПІСОК краще привезти, запропонуємо найкращий час та найкращу ціну на ринку. Чекаємо на Ваш дзвінок. Будь-яка форма оплати!

06.11|12:06

0
Юридична допомога

www.olx.ua Киев

Юридична допомога людям з проблемними кредитами в Україні .У банках, кредитних спілках, мікро позики, приватні інвестори - законним шляхом допоможемо вам не платити ці великі відсотки. Проблеми з колекторами? Є в команді адвокат. Вісім років робочий стаж. Для воїнів АТО, Луганським, Донецьким та Кримським переселенцям юридична допомога безкоштовно. Денис 974 - Показать номер - , 955 - Показать номер -

31.10|00:08

0
Юридична допомога

www.olx.ua Канев

Надам кваліфіковану юридичну допомогу без супроводу в суді. Складу позовні заяви, що стосуються (сімейних спорів, майнових, трудових, адміністративних, спадкових та ін.) Надам юридичну консультацію. Вартість послуг договірна.

05.11|14:45

0
Юридична допомогА

www.olx.ua Кривой Рог

Як не ділом, то словом. Земельні питання, спадкові справи, обслуговування підприємств (акціонерних в тому числі). Допомога в отриманні податкової пільги - після встановлення ГБО, сплати за навчання та ін. Отримання копій судових рішень, апостиль, переклад.

18.11|05:05

0
Юридична допомога.

www.olx.ua Днепр

Іноді в нашому житті виникають ситуації, які потребують юридичної обізнаності та дій в рамках Закону, завдяки яким можливо уникнути численних проблем у різних сферах правовідносин. Ми допоможемо у вирішенні питань, які потребують юридичного дослідження у різних сферах права, а саме: адміністративному, господарському, ведення спадкових справ, трудові спори, а також у інших сферах законодавства. Гарантуємо професійний підхід до кожної конкретної ситуації (написання процесуальних документів різного характеру на всіх стадіях судового процесу), з побудовою алгоритму дій захисту Ваших прав та інтересів. Досвідчений та кваліфікований спеціаліст, це вже запорука успіху Вашої справи. Таким чином, якщо на теперішній час, у вас існують питання, які потребують юридичної обізнаності, Ви можете звернутися за телефоном для консультації: 979 - Показать номер -

15.01|12:07

0
Юридична допомога в Польщі

www.olx.ua Луцк

Юридична допомога у Польщі У разі настання страхового випадку страхові компанії, виходячи зі своїх інтересів, як правило, занижують рівень заподіяного збитку. Таким чином, зменшується розмір належного матеріального відшкодування потерпілій стороні. В окремих випадках, недооцінка буває досить суттєвою. Щоб отримати якнайбільшу виплату, є сенс звертатися до компанії, що спеціалізується у сфері компенсації. Можете розраховувати на правову допомогу адвокатів Польщі у сприянні досягнення максимального відшкодування від страхової компанії у разі, якщо: - ви постраждали внаслідок виробничої травми, перебуваючи у трудових відносинах з польським роботодавцем; - ви або ваше майно постраждали в автопригоді у Польщі (винуватець поляк, чи інший громадянин Західної Європи). При цьому не важливо, чи кермували ви транспортним засобом, були пасажиром або пішоходом; - ви постраждали в автопригоді в Україні, якщо винуватець кермував автомобілем, застрахованим у Польщі (має бути наявний дійсний поліс страхування "Зелена карта"). Строк позовної давності до 20-ти років. Без попередніх оплат. Консультація безкоштовна.

25.11|13:28

0
Юридична консультация онлайн

www.olx.ua Черкассы

Практикующий юрист даст Вам консультацию по телефону, на електронку, по веб камере. Составляем документы. Цена по договоренности.

22.12|17:07

0
Адвокат, юридична допомога

www.olx.ua Черкассы

Адвокат Ковтун Юрій Олександрович надасть Вам повний спектр юридичних послуг. Надаю юридичні послуги в наступних галузях права: цивільному, житловому, сімейному, господарському, адміністративному, кримінальному. Підготую необхідні процесуальні документи та представлю інтереси в судах в справах про: - розірвання шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів; - трудові спори; - житлові спори; - справ про спадкування; - допоможу в вирішенні проблемних питань з банківськими установами; - захищу інтереси в кримінальних справах; - допомога у справах по ДТП, - справ про майнові та не майнові спори; Індивідуальний підхід до вирішення кожної проблемної ситуації, робота на результат, а інтереси клієнта понад усе. Звертайтесь, завжди готовий допомогти. Детальніше на сайті www.law.ck.ua, в розділі Про мене/Контакти, за допомогою форми зворотнього зв"зку, Ви можете безкоштовно задати питання та отримати відповідь. тел. 509 - Показать номер - , 739 - Показать номер - Юрій Олександрович

04.01|05:47

0
Юридична допомога онлайн

slanet.com.ua

Юридична допомога онлайн На www.legal24.com.ua Ви можете швидко отримати консультацію юриста онлайн або по телефону. Юридична допомога надається на безоплатній та платній основі. Задайте питання прямо зараз. Житомир 15.01.19 100 UAH

16.01|07:52

0
Юридична допомога. Адвокат

www.olx.ua Полтава

Надання юридичних послуг адвокатом: консультації, підготовка документів, представництво в судах та інших органах тощо. В тому числі така правова допомога: - стягнення страхового відшкодування зі страхових компаній; - захист інтересів осіб від грошових вимог страхових та факторингових компаній, банків; - відшкодування шкоди завданої майну та здоровю в результаті ДТП; - стягнення заборгованості по пенсії та заробітній платі; - реєстрація юридичних осіб та ФОП, внесення змін у реєстр; - представництво інтересів перед Державною виконавчою службою та приватними виконавцями; - підготовка та перевірка договорів; - допомога при вирішенні інших питань. Тел. 632 - Показать номер - (+Viber), 500 - Показать номер - . Голосний Едуард Володимирович, адвокат.

07.02|13:59

0
Юридичні послуги. Юридична консультація

www.olx.ua Львов

Ви можете отримати такі види правової підтримки: Отримати консультацію та роз’яснення щодо правових питань з різних галузей законодавства; Отримати допомогу в складенні позовної заяви, заяв, скарг, листів, претензій та інших документів правового характеру; Замовити проведення правового аналізу справи та підготовка витягу законодавства; Скористатись послугою представництва.

30.10|15:00

0
Юридична допомога (спори в сфері ЖКГ)

www.olx.ua Киев

Пропоную допомогу у захисті прав та законних інтересів споживачів у спорах з постачальниками комунальних послуг. Досудова частина: допомога у організації складання актів про невідповідність якості наданих комунальних послуг, підготовка запитів скарг, заяв та ін. документів. Судова частина: скасування наказів, підготовка позовів, відзивів на позови та ін. процесуальних документів; представництво інтересів у судах.

02.12|15:20

0
Автоадвокат, кваліфікована юридична допомога

www.olx.ua Тернополь

Автоадвокат - один з тих спеціалістів, чий номер повинен мати кожен водій нарівні з номерами екстренних служб, сервісних центрів та страхових компаній. Величезний водійський стаж не гарантує того, що вам в один момент не знадобиться допомога автоадвоката. Транспортний потік міст настільки великий, що потрапити в аварійну ситуацію може кожен з нас. У цей момент дуже важлива допомога досвіченого адвоката, адже при поверненні водійських прав, спорів з страховиками, відшкодування збитку від ДТП, головним фактором є час та правова обізнаність. Якщо до проблеми правильно підійти, то вирішити її буде набагато легше. У сфері захисту прав водія пропонуємо наступні види правової допомоги : 1. Представництво інтересів у судах усіх інстанцій, прокуратури, органів МВС, виконавчої служби та інших; 2. Консультації та захист адвоката при ДТП; 3. Оскарження штрафів, повернення прав водія; 4. Супровід виконавчого провадження. 5. Здійснення захисту інтересів клієнтів страхових компаній, стягнення в судовому порядку сум страхового відшкодування та інших страхових платежів.

08.12|00:48

0
Юридична допомога при ДТП | Адвокат, юрист з ДТП

www.olx.ua Ужгород

Професійне адвокатське об’єднання CONSENSUS Ужгород, вул.Гойди, 10/60 Юридична допомога при ДТП: • Захист у справах про ДТП • Захист у справ про порушення правил дорожнього руху • Відшкодування заподіяної матеріальної та моральної шкоди у ДТП • Стягнення страхового відшкодування з Моторно транспортного страхового бюро України та страхових компаній • Оскарження рішень страхових компаній про відмову у виплаті страхового відшкодування www.facebook.com/consensus.uzhgorod www.consensus.legal

09.01|11:04

0
Адвокат, юрист, юридична консультація

www.olx.ua Мархаловка

Веду дела любой сложности, криминал, развод, раздел, итд.

12.01|11:00

0
Адвокат. Кваліфікована юридична допомога.

www.olx.ua Винница

Адвокат-кваліфіковані консультації та захист за ст. 130 КУпАП, у справах - всіх категорій кримінальних, цивільних, адміністративних, та господарських. Правова допомога при отримані громадянства, статусу біженця, виду на проживання, видачі (екстрадиції) осіб, які вчинили злочини на території інших країн та України. Підготовка звернень до Європейського суду з прав людини. Незалежність підтверджена !

20.01|20:36

0
Адвокат. Арбітражний керуючий. Юридична консультація.

www.olx.ua Ирпень

Підготовка будь-якої складності та правової тематики договорів, заяв, позовних заяв, скарг, відзивів/заперечень, претензій, пояснень, відповідей, інших; Представництво у судах, інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами; Банкрутство і ліквідація юридичних осіб; правова допомога боржникам і кредиторам; Майнові спори будь-якої складності та суб"єктного складу; Виконавче провадження (відкриття, супроводження, звільнення майна з-під арешту, оскарження дій чи бездіяльності виконавців; Захист та надання правової допомоги у кримінальному провадженні та справах про адміністративні правопорушення. Тел. (067) 362 86 71 (Viber, WhatsApp, Telegram).

20.01|06:32

0
Адвокат, правова допомога, юридична консультація

www.olx.ua Вишневое

ВАСИЛЕНКО Володимир Петрович - адвокат з 35-річним практичним досвідом у галузі права. ОСВІТА та КАР’ЄРА: У 1981 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Дзержинського (сьогодні - Національний університет "Юридична академія України ім. Я.Мудрого"), здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація "юрист". 1981р.-1989р. - слідчий, старший слідчий, заступник начальника слідчого відділу Києво-Святошинського РВВС Київської області. 1989р.-1998р. - слідчий, старший слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління МВС України. З 1998 року - пенсіонер МВС України, адвокат. БЕЗПАЛЮК Наталія Володимирівна - адвокат з 13-річним практичним досвідом у галузі права. ОСВІТА та КАР’ЄРА: 2003р.-2004р. – консультант, помічник судді Києво-Святошинського районного суду Київської області. У 2005 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України (сьогодні - Національна академія внутрішніх справ), здобула вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація "юрист", кваліфікаційний рівень «магістр». 2004р.-2009р. – юрисконсульт Філії ДК "Укртрансгаз" Управління сервісного обслуговування та ремонту імпортної автотракторної спецтехніки "СІАТ". 2009р.-2010р. – провідний юрисконсульт ТОВ "Промінь РЕНЕ". 2010р.-2011р. – адвокат. 2011р.-2014р. – помічник судді Києво-Святошинського районного суду Київської області. з 2014 року – адвокат. Помічник адвокатів БЕЗПАЛЮК Ігор Володимирович – юрист, з 3-річним практичним досвідом у галузі права. Наша перевага в відносинах з клієнтами є - ввічливість, відповідальність, пунктуальність, чесність, робота на результат, якого хоче клієнт. ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ: юридичні консультації; досудові врегулювання спорів та конфліктів; представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій (перша, апеляційна, касаційна) у кримінальних, адміністративних, цивільних (спадкові, сімейні, житлові, земельні тощо), господарських та справах про адміністративне правопорушення; представництво інтересів клієнта в інших органах (в тому числі в органах внутрішніх справ), а також в установах, організаціях та на підприємствах незалежно від форм власності; складання процесуальних документів (позовні заяви, скарги, клопотання, угоди, договори тощо); правова допомога при ДТП.

16.02|02:39

0
Юридична (правова) допомога. ЮРИСТ - АДВОКАТ

www.olx.ua Корсунь-Шевченковский

Представництво інтересів в судах та інших органах державної влади або місцевого самоврядування. Якісна правова допомога в кримінальних провадженнях та в суді, а також щодо:  Складання договорів, позовних заяв, скарг, клопотань (щодо незаконних дії поліції, слідчого, прокурора та інших посадових осіб)  Допомога у сфері "Дорожнього регулювання": - Оскарження штрафів за порушення ПДР; - Допомога при зупинці поліцією та ДТП; - У справах про стягнення шкоди завданої ДТП; - Клопотання про повернення водійських прав.  Сімейні правовідносини (спори): - Розірвання шлюбу; - Стягнення аліментів; - Поділ майна подружжя; - Визнання шлюбу недійсним; - Позбавлення батьківських прав.  Оформлення спадщини  Право власності  Захист прав споживачів  Трудові правовідносини  Житлові правовідносини  Земельні правовідносини  Договірні правовідносини  Адміністративні правовідносини  Відшкодування заподіяної шкоди  Всі інші види юридичних послуг. Консультації безкоштовні!

16.02|22:52

0
Кваліфікована юридична допомога в Кривому Розі + оцінка майна

www.olx.ua Кривой Рог

Вам заборгували заробітню платню, Ви не взмозі сплатити кредит, або Ви намагаєтесь захистити свої права перед іншими особами, Не переймайтесь, ми працюємо для Вас , хто цінує свій час! Довіртесь професіоналам і Ваші кваліфіковані юристи і адвокати, які успішно очолюють і складають юридичну компанію " Регіональний центр правової допомоги" під керівництвом Кучеренко Л.В. і нададуть Вам юридичні консультації, проведуть правовий аудит, абонентське юридичне обслуговування, супровід угод, юридичні послуги з реєстрації та реорганізації субєктів господарської діяльності, складання процесуальних документів (позовні заяви, заяви, претензії, скарги, договори), письмові і усні консультаціїї з цивільного, сімейного, господарського, земельного та інш. права, представлення інтересів в суді та інші юридичні послуги. Також ми можемо Вам запропонувати відносно нову в Україні юридичну послугу «Сімейний адвокат», працює програма для малозабезпечених і соціально не захищених громадян! Напрямки діяльності: Кримінальні справи: Складання заяв про порушення кримінальної справи до органів поліції. Захист на стадії дізнання та досудового слідства в органах поліції та прокуратури: - присутність на допитах, обшуках, очних ставках та т.ін.; - складання клопотань; - оскарження дій слідчого та прокурора. Захист інтересів в судах всіх інстанцій. Договірні зобов’язання: Порушення зобов’язань за договором. Укладення, зміна і розірвання договору. Визнання договору недійсним. Сімейні спори: Розірвання шлюбу. Стягнення аліментів. Поділ майна подружжя. Усиновлення. Позбавлення батьківських прав. Встановлення опіки. Спадкування: Спадкування за заповітом. Спадкування за законом. Поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини. Визнання заповіту недійсним. Здійснення права на спадкування. Розв’язання спорів про спадщину. Спори про право власності: Визнання права власності на майно. Виділення частки в натурі. Земельні справи: Супровід угод з купівлі-продажу земельних ділянок. Виготовлення технічної документації на земельну ділянку. Зміна цільового призначення. Адміністративні справи: ДТП. Порушення Правил Дорожнього Руху: - зменшення суми штрафу; - уникнення від позбавлення права керування транспортними засобами; - закриття адміністративного матеріалу без сплати штрафу. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень в адміністративних судах. Перепланування приміщень: Отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Переведення житлових приміщень у нежитлові. Узаконення перепланування , переобладнання житлових, нежитлових, підсобних і допоміжних приміщень, будинків, дахів, балконів, вхідних груп, ремонту фасадів, будівництва в приватному секторі. - БТІ. Займається також купівлею - продажем земель сільскогоспризначення, залученням інвестицій в Україні, ЗЕД, розробкою бізнес - проектів для малого і середнього бізнесу та іншими напрямами господарської діяльності як в Україні та інших країн СНД. Найважливіше для нас - це довіра, яку Ви надаєте нам, вибираючи наші юридичні послуги. У своїй роботі ми використовуємо принцип відкритості відносин, при дотриманні суворої конфіденційності отриманої від клієнта інформації. Ми працюємо впевнено тому, що працюємо професійно. Ми зробимо все, щоб Ви досягли успіху. В нашій компанії Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і якості обслуговування. Чекаємо на Вас! В робочі дні ми працюємо за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 15, офіс 3. При необхідності термінового отримання юридичної допомоги, вона надається за домовленістю в неробочий час, в тому числі у вихідні та святкові дні за номером офісу. На сьогодні ми співпрацьовуємо з багатьма українськими і зарубіжними компаніями,Торгівельно- промисловими палатами ряду країн, залучаємо інвестиції, представляємо цікаві бізнес - проекти перед ЕЕN, з метою пошуку партнерів в різноманітних областях господарування. Будемо раді допомогти відродженню України і кожному, хто до нас звертається!

30.10|15:00

0
Адвокат, юрист, юридична перевірка нерухомості, Ірпінь,Буча

www.olx.ua Ирпень

Неправильне оформлення правовідносин в сфері нерухомості може мати наслідок - втрату бажаного обєкту: квартири, будинку чи земельної ділянки із одночасною втратою коштів. Зважаючи на реалії сьогодення, в питаннях придбання нерухомості необхідно бути вкрай обачним та обережним. Варто памятати, що проблеми краще й дешевше попередити, аніж вирішувати їх. Саме залучення до процесу придбання нерухомості юриста, що спеціалізується в цій сфері допоможе суттєво мінімізувати можливі ризики придбання нерухомого майна, найбільш повно захистити права та інтереси покупця. Звернення до фахівця сьогодні – запорука Вашого спокою завтра.

09.11|01:30

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Лубны

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.01|18:10

0
Юридический адрес в Одессе (юрадрес, Одесса, юридична адреса)

www.olx.ua Одесса

Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Лучшие бизнес-адреса от лучшей украинской организации Lutsenko and Partners Company. В городе Одесса и по всей Украине команда опытных специалистов организует для вас качественный юридический адрес (юридична адреса). Аренда или субаренда офиса для юридического адреса в Одессе. Вам доступен полноценный виртуальный офис: • обработка почты. Поступившая корреспонденция пересылается вам; • предоставляется самый безопасный адрес ООО; • размещение рекламного баннера вашей компании; • предоставление места для переговоров. Профессиональный подход на выгодных условиях. Оренда юридичної адреси в м. Одеса та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щопятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000-7000 грн. рік. 26 м2.

14.02|10:51

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Белая Церковь

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

15.02|18:29

0
Послуга "Перевірка контрагентів". Юридична компанія SUITS LAWYERS

www.olx.ua Киев

Категорії перевірки: 1. Досьє: 1.1. Статус юр. особи. 1.2. Код ЄДРПОУ. 1.3. Дата реєстрації. 1.4. Контактна інформація. 1.5. Уповноважені особи. 1.6. Види діяльності. 1.7. Форма власності. 1.8. Перелік засновників. 1.9. Розмір статутного капіталу. 1.10. Данні про відокремлені підрозділи. 2. Інформація про платників податків: 2.1. Реєстрація платників ПДВ. 2.2. Індивідуальний податковий номер. 2.3. Наявність ліцензії. 2.4. Стан розрахунків платника податків з бюджетом. 2.5. І т.д. 3. Судова практика – постанови, ухвали, рішення судів щодо об’єкта перевірки. 4. Офіційні повідомлення – офіційні листи державних органів, які адресовані об’єкту перевірки. 5. Фінансовий аналіз : 5.1. Рентабельність активів; 5.2. Боргове навантаження; 5.3. Зростання прибутку. 6. Фінансово-майновий стан об’єкта перевірки. 7. Участь у державних тендерах. 8. Фінансовий скоринг (Індекс FinScore). 9. Ринковий скоринг (Індекс MarketScore). 10. Історія змін: 10.1. Найменування особи. 10.2. Контактна інформація. 10.3. Керівники. 10.4. Види діяльності. 10.5. Розмір статутного капіталу. 11. Суди – повний перелік судових, виконавчих документів «тексти, імена, суми». 12. Ліцензії – перелік ліцензій, які має об’єкт перевірки. 13. Зв’язки – пошук афілійованих контрагентів (аналітична інформація про пов’язаних осіб відображає зв’язки між суб’єктами господарювання, відносини між якими можуть впливати на умови або економічні результати їх діяльності чи діяльності осіб, яких вони представляють.). 14. ЗЕД – зовнішньоекономічна діяльність: 14.1. Операції з офшорами; 14.2. Операції з країнами під санкціями; 14.3. Спеціальні санкції. 15. Експорт: 15.1. Дохід від експорту; 15.2. Країни експортери; 15.3. Категорії товарів, експорт; 15.4. Дохід від експортної діяльност

09.12|20:14

0
Юридический адрес в Запорожье (юрадрес, Запоріжжя, юридична адрес)

www.olx.ua Запорожье

Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Как забронировать виртуальный офис в престижной системе? Где заказать качественный юридический адрес (юридична адреса)? Lutsenko and Partners Company предлагает лучшие решения в городе Запорожье и во всех регионах Украины. Преимущества сотрудничества: • безопасный адрес ООО; • проверка почты и ее отправка вам на вайбер или электронный ящик; • размещение рекламной вывески вашей фирмы; • предоставление места для проведения деловых переговоров. У нас самая выгодная аренда или субаренда офиса для юридического адреса. Интересней наших предложений нет нигде. Оренда юридичної адреси в м. Запоріжжя та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щопятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5500 грн. рік. 19 м2.

14.02|10:51

0
Юридический адрес в Ужгороде (юрадрес, Ужгород, юридична адрес)

www.olx.ua Ужгород

Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company предлагает вам лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Ужгород, что позволит создать престижный виртуальный офис. Самый качественный и безопасный адрес ООО, а также: • прием и сканирование писем с последующей отправкой вам на почту; • предоставление помещения для переговоров; • размещение рекламной вывески вашей компании. Нами предоставляется аренда или субаренда офиса для юридического адреса на самых выгодных условиях. Более качественного сервиса на юрадресе не существует! Оренда юридичної адреси в м. Ужгород та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щопятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 35 м2.

14.02|10:51

0
Юридический адрес в Черновцах (юрадрес, Чернівці, юридична адрес)

www.olx.ua Черновцы

Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company – занимает лидирующие позиции среди представительств по работе с юрлицами в Украине. В городе Черновцы вам предоставят самый качественный юридический адрес (юридична адреса), а также виртуальный офис с возможностью: • обработки писем; • местом для проведения деловых встреч; • размещения рекламного баннера вашей компании. Только лучший адрес ООО и грамотный подход к запуску пилотной системы! Аренда или субаренда офиса для юридического адреса на максимально выгодных условиях. Выбирая нас, вы приобретаете надежный и безопасный юрадрес. Оренда юридичної адреси в м. Чернівці та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щопятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 43 м2.

14.02|10:51

0
Адвокат по уголовным делам. Адвокат по ДТП. (Юридична допомога)

www.olx.ua Николаев

Специализируемся на оказании правовой помощи в уголовных производствах: подозреваемым, обвиняемым и потерпевшим, а также лицам, привлекаемых к административной ответственности (в частности ст. 130 КУпАП). Основные направления деятельности: • консультации, подготовка и подача заявлений об уголовных правонарушениях, оформление запросов, ходатайств, ознакомление с материалами уголовного производства, а также их анализ • присутствие при проведении следственных действий (обысках, допросах, сообщении о подозрении, следственных экспериментах), посещение подозреваемого, обвиняемого в следственном изоляторе • разработка линии защиты и тактики на стадии досудебного расследования и судебного рассмотрения уголовного производства • обжалование задержания, избрания меры пресечения (содержание под стражей), решений, действий или бездействия следователя и (или) прокурора во время досудебного расследования • сбор доказательного материала, характеризующих сведений, содействие в установлении алиби, проведение опроса свидетелей • создание необходимых условий для заключения соглашений о примирении между потерпевшим и подозреваемым или обвиняемым, между прокурором и подозреваемым или обвиняемым о признании виновности • участие в судебных заседаниях, дебатах • апелляционное и кассационное обжалование • возмещение вреда в уголовном производстве, составление гражданского иска

23.01|00:55

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы