поиск услуг по запросу "Юридична Фірма "

0
Ритуальна фірма Вічність

www.olx.ua Шепетовка

Надаємо послуги у прибирання могил та догляд за ними більше дет. за тел

14.11|21:22

0
Фірма в Польші від 450€ Польша компания

www.olx.ua Черновцы

Відкриття фірми від 450€ + безкоштовна консультація Основні послуги: Підготовка та реєстрація статуту Дистанційне відкриття Підбір КВЕД Реєстрація в держорганах Оплата всіх зборів Реєстрація номера NIP, REGON VAT за запитом + Виписка KRS + Відкриття банківського рахунку + Печатка компанії + Реєстрація електронною підпису + Безкоштовне проживання в готелі на момент реєстрації Є можливість відкрити фірму перебуваючи на території України, та приїхати власнику на підписання документів в Польші Ссилка на сайт http://leo_regem.lpmotortest.com/ Instagram https://www.instagram.com/oleh_hushman +48698006325 WhatsUp 687 - Показать номер - Viber

07.10|16:36

0
Доставка щебня самоскиами. Фірма. Різні кубатури. ЩЕБІНЬ.

www.olx.ua Львов

Добрий день. Пропонуємо доставку ЩЕБНЯ та ПІСКУ для будівництва. Доставка самосвалами різної кубатури. В наявності є машини від 5 до 30 кубів. Ціни найкращі. Телефонуйте: проконсультуємо, продумаємо звідки і який ЩЕБІНЬ або ПІСОК краще привезти, запропонуємо найкращий час та найкращу ціну на ринку. Чекаємо на Ваш дзвінок. Будь-яка форма оплати!

06.11|12:06

0
Реєстрація фірми в Польщі та супровід/Фірма в Польщі

sbo.ua 15 Львов

Ви підприємець або хочете стати підприємцем в Польщі, тоді Ви потрапили куди потрібно. Наша фірма спеціалізується на допомозі підприємцям на території Польщі. Ми допоможемо вам у всіх питаннях, повязаних із відкриттям власної фірми . Завдяки нам ви отримаєте всі необхідні для запланованої діяльності ліцензії , сертифікати та дозволи. Якщо ви підприємець, виробник або ведете підприємницьку діяльність і шукаєте компанії в Польщі, які готові співпрацювати, ми допоможемо Вам звязатися з ними. Ми працюємо швидко та ефективно, економія вашого часу є для нас пріоритетом. Допоможемо Вам: - у всіх юридичних питаннях для Вас та Вашої фірми - польське право - залагодимо всі адміністративні питання в польських установах - ведення польської бухгалтерії - пошук ринку збуту на території Польщі - посередництво в торгівлі - відкриття філії/відділення на території Польщі - переклад документів - а також багато інших важливих для вас питань. У нас є бази даних компаній і підприємців, які бажають налагодити співпрацю в багатьох галузях. Також запрошуємо виробників, які бажають налагодити співпрацю з польськими сусідами. Зробимо все, щоб полегшити Вам співпрацю і підписати якомога більше контрактів. На вказаному номері є Viber та Whats Up

18.10|20:22

0
Юридична допомога

www.olx.ua Киев

Юридична допомога людям з проблемними кредитами в Україні .У банках, кредитних спілках, мікро позики, приватні інвестори - законним шляхом допоможемо вам не платити ці великі відсотки. Проблеми з колекторами? Є в команді адвокат. Вісім років робочий стаж. Для воїнів АТО, Луганським, Донецьким та Кримським переселенцям юридична допомога безкоштовно. Денис 974 - Показать номер - , 955 - Показать номер -

31.10|00:08

0
Юридична допомога

www.olx.ua Канев

Надам кваліфіковану юридичну допомогу без супроводу в суді. Складу позовні заяви, що стосуються (сімейних спорів, майнових, трудових, адміністративних, спадкових та ін.) Надам юридичну консультацію. Вартість послуг договірна.

05.11|14:45

0
Юридична допомогА

www.olx.ua Кривой Рог

Як не ділом, то словом. Земельні питання, спадкові справи, обслуговування підприємств (акціонерних в тому числі). Допомога в отриманні податкової пільги - після встановлення ГБО, сплати за навчання та ін. Отримання копій судових рішень, апостиль, переклад.

18.11|05:05

0
Юридична підтримка бізнесу

www.olx.ua Обухов

Кваліфікований юрист в штаті компанії, що лише розвивається - не дешеве задоволення. Консультація, іноді допомога юриста потрібна, але немає необхідності в штатній одиниці. В компанії є юрист, але "в сезон" роботи занадто багато. Якщо Вам такі проблеми знайомі - звертайтесь за допомогою, адже помилки в сфері законодавства коштують занадто дорого.

03.09|23:25

0
Юридична допомога в Польщі

www.olx.ua Луцк

Юридична допомога у Польщі У разі настання страхового випадку страхові компанії, виходячи зі своїх інтересів, як правило, занижують рівень заподіяного збитку. Таким чином, зменшується розмір належного матеріального відшкодування потерпілій стороні. В окремих випадках, недооцінка буває досить суттєвою. Щоб отримати якнайбільшу виплату, є сенс звертатися до компанії, що спеціалізується у сфері компенсації. Можете розраховувати на правову допомогу адвокатів Польщі у сприянні досягнення максимального відшкодування від страхової компанії у разі, якщо: - ви постраждали внаслідок виробничої травми, перебуваючи у трудових відносинах з польським роботодавцем; - ви або ваше майно постраждали в автопригоді у Польщі (винуватець поляк, чи інший громадянин Західної Європи). При цьому не важливо, чи кермували ви транспортним засобом, були пасажиром або пішоходом; - ви постраждали в автопригоді в Україні, якщо винуватець кермував автомобілем, застрахованим у Польщі (має бути наявний дійсний поліс страхування "Зелена карта"). Строк позовної давності до 20-ти років. Без попередніх оплат. Консультація безкоштовна.

25.11|13:28

0
Адвокат. Високоякісна юридична допомога.

www.olx.ua Полтава

Професійна юридична допомога в таких сферах як: - Кримінальні справи: представництво та захист інтересів в кримінальному провадженні, захист потерпілих. - Адвокат по ДТП: захист ваших прав. - Оскарження постанов у справі про адміністративне правопорушення, оскарження протоколу про керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. - Земельні питання; - Адвокат по сімейних справах: розлучення, стягнення аліментів, розподіл майна подружжя. - Спадкові питання; - Цивільні спори; - Господарські спори; - Адвокат по кредитах. Суди з банками;

31.08|10:52

0
Юридичні послуги. Юридична консультація

www.olx.ua Львов

Ви можете отримати такі види правової підтримки: Отримати консультацію та роз’яснення щодо правових питань з різних галузей законодавства; Отримати допомогу в складенні позовної заяви, заяв, скарг, листів, претензій та інших документів правового характеру; Замовити проведення правового аналізу справи та підготовка витягу законодавства; Скористатись послугою представництва.

30.10|15:00

0
Юридична допомога (спори в сфері ЖКГ)

www.olx.ua Киев

Пропоную допомогу у захисті прав та законних інтересів споживачів у спорах з постачальниками комунальних послуг. Досудова частина: допомога у організації складання актів про невідповідність якості наданих комунальних послуг, підготовка запитів скарг, заяв та ін. документів. Судова частина: скасування наказів, підготовка позовів, відзивів на позови та ін. процесуальних документів; представництво інтересів у судах.

02.12|15:20

0
Автоадвокат, кваліфікована юридична допомога

www.olx.ua Тернополь

Автоадвокат - один з тих спеціалістів, чий номер повинен мати кожен водій нарівні з номерами екстренних служб, сервісних центрів та страхових компаній. Величезний водійський стаж не гарантує того, що вам в один момент не знадобиться допомога автоадвоката. Транспортний потік міст настільки великий, що потрапити в аварійну ситуацію може кожен з нас. У цей момент дуже важлива допомога досвіченого адвоката, адже при поверненні водійських прав, спорів з страховиками, відшкодування збитку від ДТП, головним фактором є час та правова обізнаність. Якщо до проблеми правильно підійти, то вирішити її буде набагато легше. У сфері захисту прав водія пропонуємо наступні види правової допомоги : 1. Представництво інтересів у судах усіх інстанцій, прокуратури, органів МВС, виконавчої служби та інших; 2. Консультації та захист адвоката при ДТП; 3. Оскарження штрафів, повернення прав водія; 4. Супровід виконавчого провадження. 5. Здійснення захисту інтересів клієнтів страхових компаній, стягнення в судовому порядку сум страхового відшкодування та інших страхових платежів.

08.12|00:48

0
Юридична консультація з питань публічних закупівель

www.olx.ua Житомир

Юридична консультація з питань публічних закупівель. Розроблення тендерної документації замовника, розроблення тендерної пропозиції учасника. Надання консультації щодо оскарження рішення тендерного комітету.

06.09|10:03

0
Юридична допомога, підготовка скарг до Європейського суду

www.olx.ua Киев

Кваліфікована юридична допомога: -підготовка скарг до Європейського суду з прав людини; -виконання рішень; - оскарження рішень, дій та бездіяльності державної виконавчої служби; -визнання договорів недійсними і застосування наслідків їх недійсності; - спори з банками; -поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу і затримки розрахунку при звільненні, стягнення моральної шкоди; - відшкодування збитків і моральної шкоди, завданих у ДТП, внаслідок залиття, тощо; - захист права власності (визнання права власності, витребування майна з чужого незаконного володіння, усунення перешкод у користуванні власністю, тощо); - розірвання шлюбу і стягнення аліментів на дитину, дружину (чоловіка), батьків, в т.ч. заборгованості з їх сплати і пені; - стягнення страхових виплат; Надання правової допомоги з інших питань.

10.10|22:56

0
Кваліфікована юридична допомога в Кривому Розі + оцінка майна

www.olx.ua Кривой Рог

Вам заборгували заробітню платню, Ви не взмозі сплатити кредит, або Ви намагаєтесь захистити свої права перед іншими особами, Не переймайтесь, ми працюємо для Вас , хто цінує свій час! Довіртесь професіоналам і Ваші кваліфіковані юристи і адвокати, які успішно очолюють і складають юридичну компанію " Регіональний центр правової допомоги" під керівництвом Кучеренко Л.В. і нададуть Вам юридичні консультації, проведуть правовий аудит, абонентське юридичне обслуговування, супровід угод, юридичні послуги з реєстрації та реорганізації субєктів господарської діяльності, складання процесуальних документів (позовні заяви, заяви, претензії, скарги, договори), письмові і усні консультаціїї з цивільного, сімейного, господарського, земельного та інш. права, представлення інтересів в суді та інші юридичні послуги. Також ми можемо Вам запропонувати відносно нову в Україні юридичну послугу «Сімейний адвокат», працює програма для малозабезпечених і соціально не захищених громадян! Напрямки діяльності: Кримінальні справи: Складання заяв про порушення кримінальної справи до органів поліції. Захист на стадії дізнання та досудового слідства в органах поліції та прокуратури: - присутність на допитах, обшуках, очних ставках та т.ін.; - складання клопотань; - оскарження дій слідчого та прокурора. Захист інтересів в судах всіх інстанцій. Договірні зобов’язання: Порушення зобов’язань за договором. Укладення, зміна і розірвання договору. Визнання договору недійсним. Сімейні спори: Розірвання шлюбу. Стягнення аліментів. Поділ майна подружжя. Усиновлення. Позбавлення батьківських прав. Встановлення опіки. Спадкування: Спадкування за заповітом. Спадкування за законом. Поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини. Визнання заповіту недійсним. Здійснення права на спадкування. Розв’язання спорів про спадщину. Спори про право власності: Визнання права власності на майно. Виділення частки в натурі. Земельні справи: Супровід угод з купівлі-продажу земельних ділянок. Виготовлення технічної документації на земельну ділянку. Зміна цільового призначення. Адміністративні справи: ДТП. Порушення Правил Дорожнього Руху: - зменшення суми штрафу; - уникнення від позбавлення права керування транспортними засобами; - закриття адміністративного матеріалу без сплати штрафу. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень в адміністративних судах. Перепланування приміщень: Отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Переведення житлових приміщень у нежитлові. Узаконення перепланування , переобладнання житлових, нежитлових, підсобних і допоміжних приміщень, будинків, дахів, балконів, вхідних груп, ремонту фасадів, будівництва в приватному секторі. - БТІ. Займається також купівлею - продажем земель сільскогоспризначення, залученням інвестицій в Україні, ЗЕД, розробкою бізнес - проектів для малого і середнього бізнесу та іншими напрямами господарської діяльності як в Україні та інших країн СНД. Найважливіше для нас - це довіра, яку Ви надаєте нам, вибираючи наші юридичні послуги. У своїй роботі ми використовуємо принцип відкритості відносин, при дотриманні суворої конфіденційності отриманої від клієнта інформації. Ми працюємо впевнено тому, що працюємо професійно. Ми зробимо все, щоб Ви досягли успіху. В нашій компанії Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і якості обслуговування. Чекаємо на Вас! В робочі дні ми працюємо за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 15, офіс 3. При необхідності термінового отримання юридичної допомоги, вона надається за домовленістю в неробочий час, в тому числі у вихідні та святкові дні за номером офісу. На сьогодні ми співпрацьовуємо з багатьма українськими і зарубіжними компаніями,Торгівельно- промисловими палатами ряду країн, залучаємо інвестиції, представляємо цікаві бізнес - проекти перед ЕЕN, з метою пошуку партнерів в різноманітних областях господарування. Будемо раді допомогти відродженню України і кожному, хто до нас звертається!

30.10|15:00

0
Адвокат, юрист, юридична перевірка нерухомості, Ірпінь,Буча

www.olx.ua Ирпень

Неправильне оформлення правовідносин в сфері нерухомості може мати наслідок - втрату бажаного обєкту: квартири, будинку чи земельної ділянки із одночасною втратою коштів. Зважаючи на реалії сьогодення, в питаннях придбання нерухомості необхідно бути вкрай обачним та обережним. Варто памятати, що проблеми краще й дешевше попередити, аніж вирішувати їх. Саме залучення до процесу придбання нерухомості юриста, що спеціалізується в цій сфері допоможе суттєво мінімізувати можливі ризики придбання нерухомого майна, найбільш повно захистити права та інтереси покупця. Звернення до фахівця сьогодні – запорука Вашого спокою завтра.

09.11|01:30

0
Адвокат Юрист юридична допомога юридическая помощь юридичні послуги

www.olx.ua Запорожье

Профессиональная юридическая помощь НЕДОРОГО: - письменные и устные консультации; - составление заявлений, ходатайств, жалоб, а также исковых заявлений; - разработка проектов договоров и другой документации для клиентов; - сопровождение и представительство интересов в судах: -гражданские, уголовные, административные дела; - исполнительное производство(ГИС); - ДТП, оценка ущерба, страховые споры; - земельные вопросы; - сопровождение сделок с недвижимостью; -юридическое сопровождение деятельности организаций; - услуги медиации; - вопросы медицинского права; - банковские споры; - оценка недвижимости. Оперативное и профессиональное решение Ваших вопросов и защита Ваших интересов! Также предоставляем юридическую помощь ДИСТАНЦИОННО: - консультаци по телефону; - написание юридических документов и последующая отправка Вам на электронную почту.

29.08|21:06

0
Послуга "Перевірка контрагентів". Юридична компанія SUITS LAWYERS

www.olx.ua Киев

Категорії перевірки: 1. Досьє: 1.1. Статус юр. особи. 1.2. Код ЄДРПОУ. 1.3. Дата реєстрації. 1.4. Контактна інформація. 1.5. Уповноважені особи. 1.6. Види діяльності. 1.7. Форма власності. 1.8. Перелік засновників. 1.9. Розмір статутного капіталу. 1.10. Данні про відокремлені підрозділи. 2. Інформація про платників податків: 2.1. Реєстрація платників ПДВ. 2.2. Індивідуальний податковий номер. 2.3. Наявність ліцензії. 2.4. Стан розрахунків платника податків з бюджетом. 2.5. І т.д. 3. Судова практика – постанови, ухвали, рішення судів щодо об’єкта перевірки. 4. Офіційні повідомлення – офіційні листи державних органів, які адресовані об’єкту перевірки. 5. Фінансовий аналіз : 5.1. Рентабельність активів; 5.2. Боргове навантаження; 5.3. Зростання прибутку. 6. Фінансово-майновий стан об’єкта перевірки. 7. Участь у державних тендерах. 8. Фінансовий скоринг (Індекс FinScore). 9. Ринковий скоринг (Індекс MarketScore). 10. Історія змін: 10.1. Найменування особи. 10.2. Контактна інформація. 10.3. Керівники. 10.4. Види діяльності. 10.5. Розмір статутного капіталу. 11. Суди – повний перелік судових, виконавчих документів «тексти, імена, суми». 12. Ліцензії – перелік ліцензій, які має об’єкт перевірки. 13. Зв’язки – пошук афілійованих контрагентів (аналітична інформація про пов’язаних осіб відображає зв’язки між суб’єктами господарювання, відносини між якими можуть впливати на умови або економічні результати їх діяльності чи діяльності осіб, яких вони представляють.). 14. ЗЕД – зовнішньоекономічна діяльність: 14.1. Операції з офшорами; 14.2. Операції з країнами під санкціями; 14.3. Спеціальні санкції. 15. Експорт: 15.1. Дохід від експорту; 15.2. Країни експортери; 15.3. Категорії товарів, експорт; 15.4. Дохід від експортної діяльност

09.12|20:14

История Ваших запросов

Дата добавления