поиск косметики и товаров для красоты по запросу "Цветные линзы E.O.S Sole Моделі 2017 року" в городе Львов

0
Цветные линзы Оригинал Корея E.O.S

www.olx.ua 250 Львов

!!В коментарі на olx заходжу рідко!! Для швидкої комунікації пишіть, будь ласка, у наші магазини в соц.мережах Instagram: kingdom.lens або kingdom.lenses Vk https://vk.com/kingdom.lens Facebook: https://www.facebook.com/kingdom.color.lens або телефонуйте на вказаний в обяві телефон чи пишіть на Viber. * * * Кольорові лінзи всіх дизайнів, більше 300 моделей!! Найкращі ціни в Україні. * * * Сертифікати: Medical Device Enterprise License, PRC Customs Declaration Registration Certificate for Import & Export of Contact Lenses * * * ** E.O.S Korea Sole ** !! Всі фото в цьому оголошенні надані нашими клієнтами. Виробник: E.O.S (Korea) Оптична сила: 0 (лінзи косметичні) Термін використання з моменту вскриття упаковки: 12 місяція Відсоток вологи: 38% Діаметр: 14,2 мм Товщина в середній частині: 0,04 мм (Premium) Матеріал: Силікон-гідрогель Можливий самовивіз у Львові;) Пишіть - будемо раді відповісти на всі запитання!

09.08|08:43

0
Цветные линзы Crazy на Хеллоувин. Цена за пару!!

www.olx.ua 150 Львов

!!В коментарі на olx заходжу рідко!! Для швидкої комунікації пишіть, будь ласка, у наші магазини в соц.мережах Instagram: kingdom.lens або kingdom.lenses Vk https://vk.com/kingdom.lens Facebook: https://www.facebook.com/kingdom.color.lens або телефонуйте на вказаний в обяві телефон чи пишіть на Viber. * * Кольорові лінзи всіх дизайнів, більше 300 моделей!! Найкращі ціни в Україні. Сертифікати: Corporate Business License, Medical Device Business Enterprise Licenses, Medical Device Production Enterprise Licenses Registration Certificate for Medical Device Можливо придбати лінзи з ДІОПТРІЯМИ за попереднім замовленням. Виробник: Wuhan Оптична сила: 0 (лінзи косметичні) Термін використання з моменту вскриття упаковки: 12 місяція Відсоток вологи: 38% Діаметр: 14,5 мм Матеріал: Силікон-гідрогель (HEMA) Можливий самовивіз у Львові;) Пишіть - будемо раді відповісти на всі запитання!

01.06|08:03

0
Цветные линзы Голубые/Синие. Цена за пару

www.olx.ua 150 Львов

!!В коментарі на olx заходжу рідко!! Для швидкої комунікації пишіть, будь ласка, у наші магазини в соц.мережах Instagram: kingdom.lens або kingdom.lenses Vk https://vk.com/kingdom.lens Facebook: https://www.facebook.com/kingdom.color.lens або телефонуйте на вказаний в обяві телефон чи пишіть на Viber. * * Кольорові лінзи всіх дизайнів, більше 300 моделей!! Найкращі ціни в Україні. Сертифікати: Corporate Business License, Medical Device Business Enterprise Licenses, Medical Device Production Enterprise Licenses Registration Certificate for Medical Device Виробник: Wuhan Оптична сила: 0 (лінзи косметичні) Термін використання з моменту вскриття упаковки: 12 місяція Відсоток вологи: 38% Діаметр: 14,5 мм Матеріал: Силікон-гідрогель (HEMA) Можливий самовивіз у Львові;) Пишіть - будемо раді відповісти на всі запитання!

09.08|08:44

0
ЭКСКЛЮЗИВ! Корейские цветные линзы премиум класса Urban Layer

www.olx.ua 250 Львов

!!В коментарі на olx заходжу рідко!! Для швидкої комунікації пишіть, будь ласка, у наші магазини в соц.мережах Instagram: kingdom.lens або kingdom.lenses Vk https://vk.com/kingdom.lens Facebook: https://www.facebook.com/kingdom.color.lens або телефонуйте на вказаний в обяві телефон чи пишіть на Viber. * * Кольорові лінзи всіх дизайнів, більше 300 моделей!! Найкращі ціни в Україні. Сертифікати: Corporate Business License, Medical Device Business Enterprise Licenses, Medical Device Production Enterprise Licenses Registration Certificate for Medical Device Можливо придбати лінзи з ДІОПТРІЯМИ за попереднім замовленням. Виробник: Urban Layer (Korea) Оптична сила: 0 (лінзи косметичні) Термін використання з моменту вскриття упаковки: 12 місяція Відсоток вологи: 38% Діаметр: 14,2 мм Товщина в середній частині: 0,04 мм (Premium) Матеріал: Силікон-гідрогель Можливий самовивіз у Львові;) Пишіть - будемо раді відповісти на всі запитання!

09.08|08:44

0
Givenchy Gentlemen 2017

www.olx.ua 910 Львов

givenchy gentlemen 2017 року. Оригінал, куплявся в Дугласі. Batch code 7V02 Залишок 30 мл. Продаю, бо не використовую. У Львові зустріч з затестом або обмін на інший парфум.

12.08|23:56

История Ваших запросов

Дата добавления