поиск книг и журналов по запросу "Книга \"Игрушки и фигурки из бисера\", бисер, рукоделие, хороший подарок" в городе Ахтырка

0
Книга

www.olx.ua 180 Ахтырка

Клиническая фармация

06.09|22:18

0
Книга по таро

www.olx.ua 65 Ахтырка

В книге содержатся все интерпретации карт, рассклады, а также сами карты.

01.09|10:45

0
Книга Рута Шепетіс «Поміж сірих сутінків»

www.olx.ua 45 Ахтырка

Отправляю Новой почтой. Смотрите также и другие мои объявления. «Поміж сірих сутінків» Рута Шепетіс П’ятнадцятирічна Ліна Вілкайте живе в щасливій освіченій сім’ї, у спокійному європейському містечку. Талановита дівчинка збирається стати художницею і передчуває радісні зміни в житті. Але доля вирішує інакше - і ось її рідну Литву, її затишний Каунас анексовано Радянським Союзом, а Ліна та її сім’я, як і багато литовців, опиняється в брудному ешелоні для депортованих, який рухається в східному напрямку... Що чекає на дівчинку, її рідних і друзів між сірих тонів Сибіру і Заполяр? Авторка писала роман, беручи за основу дійсні спогади литовців, які пережили радянську депортацію.

15.08|21:30

0
Книга «Теплі історії мрійника» Святослав Черній

www.olx.ua 40 Ахтырка

Отправляю Новой почтой. Смотрите и другие мои объявления. «Теплі історії мрійника» Святослав Черній. Ця мрійникова книжка нагадує старий альбом із зовсім трохи пожовклими сторінками, у який хтось турботливо вклеїв світлини із твоєї дитячої пам`яті. Коли гортаєш ці сторінки, стає так тепло, так затишно, так спокійно. І постійно впізнаєш. І дивуєшся. Я ж також тут була. Теж просила мандаринок до книжки на Різдво. Теж любила діда аж до помороків у голові. І теж підсьорбувала какао перед сном, визираючи у вікно, в якому небо з фіолетово-рожевого перетворювалося на темно-синє із золотистими цятками і де також літали красиві зграї птахів. Дорогий Святику, дякую. За твоє світло. І за твої історії. Надійка Гербіш.

19.08|20:36

0
Двигатели Hino J05C / S05C / S05D. Руководство по ремонту. Книга.

www.olx.ua 250 Ахтырка

Продам книгу: Двигатели Hino J05C / S05C / S05D. Устройство, техническое обслуживание и ремонт. 118 страниц А4, мягкая обложка. Новая. Отправлю "Новой почтой" или "Деливери". Возможен наложенный платёх.

28.10|06:42

История Ваших запросов

Дата добавления